cs en br

O společnosti MEDIATRADE s.r.o.

Společnost MEDIATRADE s.r.o. působí jako dodavatel zdravotnických prostředků od roku 1994. Společnost vznikla jako výrobce externích kardiostimulátorů pro dočasnou stimulaci. V návaznosti na výrobu externích kardiostimulátorů společnost navázala spolupráci s německým výrobcem spotřebního zdravotnického materiálu – firmou DISPOMEDICA GMBH – zpočátku za účelem dodávek spotřebního materiálu nezbytného pro provádění dočasných kardiostimulací.

Činnost společnosti

Činnost společnosti lze v současnosti rozdělit do dvou hlavních oblastí:

První, již tradiční, oblastí je vlastní výroba lékařských přístrojů a příslušenství. V současnosti vyrábíme přístroje EPG 10P, EPG 10 MONOPHASIC, EPG 10 BIPHASIC, EPG 10 MULTIFOCAL a EPG 10 NEUROSTIM které jsou určeny pro dočasnou kardiostimulaci, EPG 10 NEUROSTIM je určen pro periferní nervové blokády. Jedná se o cenově přijatelné výrobky, které svými parametry uspokojují většinu klinických požadavků kladených na tento druh přístrojů. Přístroje vynikají spolehlivostí, dlouhou životností, nenáročnou údržbou a taktéž snadnou a bezpečnou obsluhou. Za přibližně 22 let výroby a vývoje bylo prodáno kolem tisíce kusů přístrojů.

Další oblastí působení společnosti je distribuce zdravotnického materiálu. Společnost distribuuje výrobky společnosti Dispomedica GmbH, SRN. Společnost Dispomedica GmbH je známým výrobcem zdravotnických materiálů, které exportuje svoje výrobky do mnoha zemí světa. Naše společnost distribuuje výrobky pro následující obory:

  • Nově dodáváme také zemnící kabely k lékařským přístrojům a pro uzemnění pacientských postelí !
  • Chirurgie
  • Kardiologie
  • Radiologie
  • Gastroenterologie

Krédem společnosti je spokojenost zákazníka dosažená kvalitním výrobkem s přijatelnou cenou, rychlými dodacími lhůtami a kvalitním návazným servisem. Záměrem naší společnosti je udržení a posílení postavení společnosti ve stávajícím sortimentu a další rozvoj postavený na kvalitním produktu a spokojenosti zákazníka.